בר דוד אברהם, משרד עורכי דין
הנרייטה סולד 8ב' באר שבע

תאונות דרכים

אברהם בר דוד משרד עורכי דין

התמחות של 15 שנים בתחום תאונות הדרכים

למשרד עורך הדין אברהם בר דוד, התמחות של 15 שנים בתחום תאונות הדרכים. אנו מלווים את הלקוחות שלנו מרגע התאונה ועד לרגע קבלת הפיצויים והזכייה בתביעה. אנו מעניקים ייעוץ ראשוני, מדריכים את לקוחותינו לאילו גורמים עליהם לפנות ועוזרים להם לממש את מלוא הזכויות המגיעות להם מכל האפיקים האפשריים. אנו מתנהלים מול ביטוח לאומי, חברות ביטוח הרכב, וכן חברות ביטוחים אישיים וקרנות הפנסיה ביחס לרכיב כושר העבודה כתוצאה מתאונת הדרכים. הליך מימוש הזכויות מול כל אחד מהגופים היא שונה לחלוטין ומצריכה התייחסות אחרת, ולכן חשוב מאוד שיהיה לצדכם עורך דין מנוסה המכיר היטב את המערכות השונות ויאבק למענכם כדי למקסם את הפיצויים המגיעים לכם.

תאונות דרכים מתרחשות מידי יום​

על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, בכל שנה נפצעים כ-20 עד 30 מיליון אנשים ברחבי העולם. למרבה הצער, כולנו עלולים להיקלע לתאונת דרכים, בין אם כנהגים ובין כהולכי רגל. תאונת דרכים היא אירוע משנה חיים, העלול לגרום נזקים קשים לנפגעים ואף לאובדן כושר עבודה. אם חלילה נפגעתם בתאונת דרכים, חשוב מאוד שתקבלו את הליווי המשפטי הטוב ביותר עבורכם.

אנו בקיאים בפגיעות הגופניות השונות

פגיעות שונות מתרחשות כתוצאה מתאונת דרכים, אנו יודעים להפנות את הלקוחות שלנו לרופאים מומחים לצורך קבלת חוות דעת בהתאם לסוג וחומרת הנזק. פעמים רבות נפגעי תאונות דרכים מלינים על התרחשות פגיעה מסוימת במסגרת אירוע תאונת דרכים, אולם הם אינם מודעים כי לרכיבי נזק נוספים שארעו בתאונת הדרכים, העשויים להגדיל היקף הפיצויים להם זכאים אותם נפגעים על פי דין. כחלק מהניסיון והמומחיות שצבר משרדנו בתחום – לא פעם אנו מסייעים ללקוחות שנפגעו בתאונות דרכים לגבש זכאות לרכיבי פיצוי נוספים.

תאונות דרכים במסגרת מקום העבודה

תאונת דרכים המתרחשות במסגרת מקום העבודה,  בדרך למקום העבודה או ממנו הינה תאונת דרכים בעלת משמעות ייחודית ומשכך היא מוגדרת כתאונת עבודה. במקרה של אירוע תאונת דרכים המוגדר כתאונת עבודה אנו מנחים את לקוחותינו כיצד להתנהל מול המעסיק באופן המאפשר להם לשמור על מקום העבודה שלהם ולא לאבד את פרנסתם.

חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

ישנם מקרים בהם נדרש להוכיח כי האירוע שהתרחש הוא אכן בגדר תאונת דרכים. חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 מגדיר מהי ״תאונת דרכים״, אולם בפרקטיקה קיימים מקרים בהם לא ברור האם אכן קרתה תאונת דרכים בהתאם להוראות החוק. אנו פועלים להשגת כל הראיות החיוניות להוכחת קרות תאונת הדרכים, ומעניקים ללקוחותינו את מיטב ייעוץ משפטי לצורך קבלת הזכויות לפי דין כאירוע תאונת דרכים.

 

ליווי צמוד ללקוחותינו בכל שלבי ההליך המשפטי